שביל ישראל שאלות ותשובות – כאן תמצאו תשובות לשאלות הנפוצות ביותר. אם לא מצאתם את מה שחיפשתם, אל תהססו לפנות אלינו ל[email protected] ונשמח לתת מענה!

אומרים, ש ”אלוהים נמצא בפרטים הקטנים,…” כל מטייל יודע שצריך  לטייל בראש שקט מעבר לשותפים למסע יש הרבה כאבי ראש בכל הלוגיסטיקה,  אצלנו ב Walkaboutlove אנחנו לוקחים את כל הלוגיסיטקה על עצמנו, מעברים את הציוד הכבד מחניון לחניון, במקום לסחוב את כל ציוד הטיול, את האוהל את התיק הגדול, המים, את כל ציוד האוכל על גב ולהקשות עליך במסע, אנחנו משנעים מנקודה לנקודה את הציוד הדרוש, ככה חווית המסע  מדויקת לך ומאפשרת לך pure fun .

יתרון נוסף זה התנאים המשופרים שמקבלים כשיוצאים עם  Walkaboutlove  זה יכולת להתקלח בשטח ותנאי סניטריה גבוהים, ביניהם :שני תאי מקלחות לשטיפת הדרך, שני תאי שירותים, מטבח שטח מאובזר.
מזרונים נוחים לשינה מחצלות למעגל המרכזי של המדורה, מים לשתייה ולשטיפה.
בנוסף, אנשים שבוחרים  להצטרף אלינו, אל Walkaboutlove לרוב הם אנשים שכבר טיילו , כך שאם זו פעם ראשונה בה בחרת לצאת למסע, יהיה לך מפגש מרתק ומדהים של שותפים , מקשת רחבה של אנשים מגילאים שונים ורקעים שונים.  מהם ניתן ללמוד רבות על החיים בכלל ועל כיצד למנף את המסע להתפתחות אישית בפרט.

 כשיוצאים איתנו, עם  Walkaboutlove יוצאים עם רשת ביטחון.  מצד אחד  יש לך את האפשרות לצעוד לבד, בקצב שלך, ומצד שני יש את הקבוצה את הערבות הדדית אחד לשנייה.  בהסתמך על 12 שנים של מסעות שהוצאנו חילקנו את הק”מ כך שהצועדים לא ילכו מעט מדי ולא יותר מדי. בסוף היום יש מישהו שמוודא שאכן הגעת הצוות המיומן שלנו יסייע לך כדי שהמסע יהיה מוצלח בשבילך.
השפעת החניה הלילית על המסע  היא קריטית ומשפיעה על כל החוויה השביל.  צריך לדעת איפה להחנות בגלל תנאי מזג האויר.  אצלנו  ב Walkaboutlove  יש את הידע ואת החניונים הטובים ביותר להולכים על השביל. לכן ההשקעה להצטרף אלינו היא אחת ההשקעות הטובות ביותר עבורך !

אנחנו מזמינים אותך, לצעוד  לצאת למסע לשביל ישראל, באפשרותך לעשות את כל השביל או לחלופין לחלקו אותו למקטעים בהתאם ללוח הזמנים והימים שיש ברשותך.
יש דברים שאסור לפספס אותם בחיים, אחד מהם, זה לצאת איתנו לשביל ישראל.

אם באמת המסע קורא לך לצאת לדרך
אנחנו כאן לתת לך מענה להגשים את החלום.
ומניסיוננו, שלב ההתלבטות ארוך, ומתיש…
אולי יעזור לך להחליט הידיעה
כי ישנה מכירה מוקדמת בה הכרטיס מוזל משמעותית! (הוזלה של עד 1000 ש"ח) ומכירת כרטיסים רגילה.

מאחר ויש כאלה שעושים את כל שביל ישראל ולעומתם יש הבוחרים להצטרף למקטעים שונים, אין לנו אפשרות לתת לך אומדן מספרי, בהסתמך על 11 השנים האחרונות בהן הוצאנו אנשים למסע הקבוצה הייתה כ-20 אנשים ובחישוב עם מצטרפי המקטעים היינו כ-50 איש למסע.


ערבות הדדית כבר אמרנו? היופי שלכל אחד אומנם יש את האפשרות לצעוד את השביל לבד, אך הוא לא בודד, בהרשמתך לצעידת השביל איתנו, walkaboutlove נכניס אותך לקבוצת הוואצפ של המסע, כך ניתן לשאול שאלות, לעלות מיקום ולבקש עצה איך להתקדם.
חילקנו את השביל למסלולים ודאגנו להעלות את מקטעי המסלול לאפליקציית הניווט אופרואוד, אשר מאפשרת אחרי שמורידים לנייד את המפות לנווט ללא אינטרנט.

בסוף המסלול, בסוף כל יום, אנו מוודאים שאכן הגעת, שכל הצועדים הגיעו, וחס וחלילה שלא נפגעת. ובמידה וכן רכבינו, 4X4 יוכל להגיע לכל מקום ויש ברשתנו את הציוד המתאים לעזור לך.

  במידה וחס וחלילה חלית, אז ברור שכן, יחד עם זאת אם הסיבה היא עייפות, או סיבה אישית שונה, יש לקחת בחשבון כי לאחר יציאתך למסע, נוכל לזכות אותך ב 50% החזר על הימים שביטלת,
ניתן לקרוא כאן בקישור את כלל הפרטים לגבי ביטולים והחזר כספים.

הפחד שתמיד עולה בין “הצעירים” שחס וחלילה הם יפגשו אנשים שיעכבו אותם לעומת זאת ה”מבוגרים” חוששים לקבל את כאלו שיאצו ויקלקלו להם את ההנאה מהמסע.
היופי אצלנו, שכל אחד הולך בקצב שלו, קיימת קשת אנושית של מכלל הגילאים מה שמעמיק את החוויה של ההליכה בשביל.
אם נושא הגילאים הוא קריטי עבורך, ניתן להתקשר אלינו לטלפון 0549144660ו לבדוק זאת איתנו

 ברור שכן ! המסע לא מתאים לכל אחד ואחת. צריך כוח רצון ונחישות, צריך להבין את התמורה הנפלאה שמקבלים כשיוצאים לשביל ישראל. אומנם רק 1% מן האנשים שיצאו איתנו ב 11 השנים בעבר, בחרו לא להמשיך את המסע ולכן אנחנו נותנים את האפשרות לעשות מספר ימים ולהחליט
רבים הנרשמים למסע משתפים אותנו שלפני שיוצאים להכיר את העולם צריך להכיר את המקומות הקסומים שיש לנו מתחת לאף. בגלל שאנחנו מכירים את הערך בצעידה של כל שביל ישראל, יצרנו את walk pass ובכך אנחנו מאפשרים לאנשים שאינם יכולים לצעוד את כל השביל לעשות את השביל במקטעים walk pass לאורך שלוש שנים. במקום להתלבט, ניתן להתקשר אלינו לטלפון 054-9144660 וביחד נבחן האם מתאים לך לצאת עכשיו לצעוד את שביל ישראל.

נהוג להשאיר טיפ לצוות שעובד בשטח בין 5-10% מסך הכרטיס

אנו מספקים 3 ארוחות מזינות במהלך היום, מלבד הטיפ שנהוג להשאיר לעובדים בשטח
מבחינתנו אין צורך ביותר, מרים, אחת המטיילות שבחרה לאכול רק את האוכל שהבאנו הורידה בדרך 13 ק”ג , אולם יש כאלה שצריכים נשנושים במהלך הצעידה והם מביאים איתם מהבית ולפעמים מעדיפים לקנות תוך כדי המסע בנק’ בהן אנו עוברים במקום יישוב.

שביל ישראל מאתגר ברובו לכן צריך לצעוד ולשמור על כושר ולחזק את השרירים בפעולות ספורטיביות כמו לעלות ולרדת מדרגות, לצעוד כמה מסלולים יומיים.
חשוב לזכור שבמהלך המסע הכושר משתפר וההליכה נהיית יותר קלה עם הזמן.

למסע מגיעים כ-40% אנשים מחו”ל וכ-60% מישראל.

אין מפגש היכרות לפני המסע מכיוון שרוב נכבד מהקבוצה מגיע מחו”ל לתחילת המסע, כשבועיים לפני תחילת המסע אנו פותחים קבוצת וואטסאפ בה אפשר להכיר את כל המשתתפים.

כדי להצטרף אלינו לאחר תחילת מסענו על השביל יש להיערך בהתאם
מומלץ להגיע ערב לפני יום הצעידה הרצוי (ללא תשלום נוסף),לישון איתנו בחניון ולהתחיל לצעוד יום למחרת, במידה ורוצים אפשר להגיע מוקדם בבוקר לחניון ) מיקומי החניון מופיעים בקבוצת הוואטסאפ המשותפת של המסע בלו”ז המסע תוכלו לראות נקודות הצטרפות בתחבורה ציבורית וברכב פרטי.​

אנחנו מאוד אוהבים בעלי חיים, מנסיוננו נוכחות של כלב במסע יכולה להקשות הן על הכלב , על הבעלים והצועדים האחרים, לכן אנחנו לא מאפשרים הבאת כלב למסע

 

כן! בכל סוף שבוע ניתן לכבס את הבגדים במכונת הכביסה שנמצאת לרשותך בשטח כמו כן נספק סבון כביסה אקולוגי.

 

מלבד מקלחות חמות ישנם שירותים על עגלת המסע שלנו.

.

 

קשה שלא להתחבר לאנשים במסע יש מגוון רחב וגדול של אנשים מרקעים,  גילאים ומקומות שונים. במהלך המסע יהיה לך את הזמן שלך ללבד אך גם לביחד, אנשים יוצאים מהמסע שלנו עם חברים לכל החיים. שותפים לדרך שיהיו איתך ברגעים השמחים והקשים.

ערבות הדדית ולקיחת חלק פעיל במשימות החניון הינה הכרחית להצלחת המסע, לאווירה הטובה בין חברי הקבוצה, להיות חלק פעיל בשמירת נקיון החניון, בין אם זה בישול משותף של ארוחת הערב, ניקיון וסידור האזור המשותף, ניקיון הכלי האישי שלך, הבערת מדורה, לברך לשלום את המצטרפים החדשים או הוותיקים, לבדוק ערב לפני את המסלול של מחר ולתכנן את שעת היציאה בבוקר.

סל הקניות
חנות
0 רשימת משאלות
0 items עֲגָלָה
החשבון שלי
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.

התחבר

אין לך חשבון עדין?